Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Zaświadczenie do dodatku aktywizacyjnego

Przeznaczenie wniosku:
Zaświadczenie do dodatku aktywizacyjnego przeznaczone jest dla osób, którym przysługuje taki dodatek.Należy je składać do każdego 10 dnia miesiąca.
Informacje:
Dokument zapisany jest w formacie .doc, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie. Jest możliwość edycji dokumentu.
Uwagi:
Bezrobotny jest obowiązany do składania lub przesyłania powiatowemu urzędowi pracy pisemnego oświadczenia o przychodach oraz innych dokumentów niezbędnych do ustalenia jego uprawnień do świadczeń przewidzianych w ustawie do każdego 10 dnia miesiąca.
Miejsce złożenia wniosku:
Zaświadczenie podbite i podpisane przez osobę upoważnioną należy złożyć w Powiatowym Urzędzie Pracy.
Dokument przeznaczy dla:
osoby fizycznej
Miejsce zastosowania:
Powiatowy Urząd Pracy
Ocena użytkowników:
  0 (0 głosów)

Inne dokumenty z kategorii Urząd Pracy

img
W sytuacji kiedy podpisałeś umowę z Powiatowym Urzędem Pracy o refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy trzeba składać formularz kwartalny informacji o zatrudnieniu.
img
Gdy przyjmujesz stażystów w ramach programu z Funduszu Pracy niezbędne jest prowadzenie listy obecności stażystów z FP.
img
Podanie o rezygnację ze stażu składa się momentach gdy jesteśmy zmuszeni zrezygnować z odbywania stażu. Gdy wypowiadamy staż bezwzględnie należy zgłosić o tym firmę w której ten staż odbywamy.
img
Gdy zdecydujesz się przyjąć do swojej firmy stażystę w tym celu potrzebny jest program stażu, który pozwoli Ci otrzymać oferty, które będą spełniać oczekiwania Twoje jak i stażystów.
img
Gdy jesteś osobą zarejestrowaną jako bezrobotna i będziesz odbywać szkolenie, kurs czy egzamin zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy - w związku z danym fachem i do tego kurs na prowadzenie działalności gospodarczej należy podpisać deklarację, iż w terminie dwóch miesięcy od ukończenia kursu, szkolenia lub egzaminu podejmiesz prowadzenie działalności gospodarczej.
» Zobacz całą kategorię Urząd Pracy
© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia