Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Wniosek o zwrot poniesionych kosztów leczenia w krajach Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego

Przeznaczenie wniosku:
W przypadku, kiedy ubezpieczony poniósł koszty leczenia w jednym z krajów Unii Europejskiej lub EOG, może starać się o ich zwrot wypełniając przy tym Wniosek o zwrot poniesionych kosztów leczenia w krajach Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Informacje:
Dokument zapisany jest w formacie .doc, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie. Jest możliwość edycji dokumentu.
Inne:
Z wnioskiem o zwrot kosztów może wystąpić tylko osoba, która skorzystała z opieki zdrowotnej w krajach UE. Jeśli pacjentem było dziecko do lat 18, o refundację ubiega się opiekun. Do wniosku dołączamy wszystkie oryginały rachunków, recepty i dowody zapłaty. Zachowajmy sobie kopie tych dokumentów. Rachunki dołączone do wniosku powinny być wystawione na pacjenta.
Miejsce złożenia wniosku:
Wojewódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.
Dokument przeznaczy dla:
firmy
Miejsce zastosowania:
Narodowy Fundusz Zdrowia
Ocena użytkowników:
  0 (0 głosów)

Inne dokumenty z kategorii Służba Zdrowia

img
Każda osoba ubezpieczona w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ) ma prawo do wyboru lekarza rodzinnego.Przy takiej zmianie należy wypełnić Deklaracje wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej .

img
Każda osoba ubezpieczona w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ) ma prawo do wyboru pielęgniarki. Przy takim wyborze należy wypełnić Deklaracje wyboru pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej .

img
Każda kobieta ubezpieczona w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ) ma prawo do wyboru osobistej położnej.Przy takim wyborze należy wypełnić Deklaracje wyboru położnej podstawowej opieki medycznej.

img
Gdy dokonujesz wyboru zmiany lekarza rodzinnego musisz złożyć pismo: Rezygnacja z wyboru lekarza rodzinnego w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w którym były dokonywane porady lekarskie.

img
Gdy dokonujesz wyboru zmiany pielęgniarki rodzinnej musisz złożyć pismo:Rezygnacja z wyboru pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w którym były dokonywane porady lekarskie.

» Zobacz całą kategorię Służba Zdrowia

© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia