Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Wniosek o rozłożenie na raty zaległości finansowych

Przeznaczenie wniosku:
Dokument przeznaczony jest dla studentów,którzy mają zaległości finansowe na uczelni, nie opłacili czesnego w terminie, opłat za egzaminy poprawkowe lub też inne płatności. Jest możliwość o rozłożenie tych płatności na raty. W tym celu wystarczy złożyć wniosek o rozłożenie na raty zaległości finansowych.
Informacje:
Dokument zapisany jest w formacie .doc, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie. Jest możliwość edycji dokumentu.
Miejsce złożenia wniosku:
Dziekanat
Dokument przeznaczy dla:
studenta
Miejsce zastosowania:
Szkoła Wyższa
Ocena użytkowników:
  0 (0 głosów)

Inne dokumenty z kategorii Student

img
Jeśli nie udało Ci się zaliczyć przedmiotu to ten dokument jest dla Ciebie. Możesz starać się o uzyskanie Awansu z danego przedmiotu.

img
Dokument przeznaczony jest dla studentów którym nie udało się zaliczyć egzaminu z przedmiotu w terminie poprawkowym i warunkowym.

img
Dokument przeznaczony jest dla studentów którym nie udało się zaliczyć kilku przedmiotów i muszą powtórzyć semestr.

img
Dokument przeznaczony jest dla studentów którzy nie mieli możliwości zaliczenia wszystkich przedmiotów w terminie, np z powodu choroby lub nagłego wyjazdu.

img
Dokument przeznaczony jest dla studentów, którzy omyłkowo zapłacili wyższą kwotę za semestr niż powinni lub też chcą nadpłaconą wcześniej kwotę przeksięgować na przyszłe płatności za studia.Niezależnie czy jest to nadpłata czy omyłkowa płatność - zawsze można ją przeksięgować.

» Zobacz całą kategorię Student

© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia