Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Umowy najmu i sprzedaży

img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które sprzedając dany towar / produkt, chcą mieć prawo do odkupienia w pierwszej kolejności, gdyby osoba kupująca zdecydowała się go sprzedać.
img
Dokument przeznaczony jest dla osoby która chce odstąpić od umowy kupna-sprzedaży przez internet. Ma prawo w ciągu 10 dni od zakupu odstąpić od umowy.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą sprzedać nieruchomość i znaleźli już kupca. Jest to forma zabezpieczenia Twojego interesu jak i kupującego
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą zbyć lub nabyć wierzytelność hipoteczną.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób które chcą sprzedać towar w komisie i chcą zabezpieczyć się w postaci umowy.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą sprzedać lub kupić garaż. Zawarte są w niej najważniejsze punkty dotyczące sprzedaży
img
Gotowy wzór umowy sprzedaży samochodu przeznaczony dla osoby zainteresowanej kupnem lub sprzedaży samochodu.
img
Umowa wynajmu garażu zawiera szczegółowe informacje dotyczące wynajmu garażu, dokonywania płatności za czynsz, wynajem itp.
img
Umowa wynajmu pokoju zawiera szczegółowe informacje dotyczące wynajmu pokoju w mieszkaniu dokonywania płatności za wynajem dla właściciela itp.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób wynajmujących pokój w mieszkaniu. W aneksie uwzględnia się zmiany warunków umowy (np. zmiana właściciela)
img
Umowa kupna i sprzedaży broni myśliwskiej przeznaczona jest dla myśliwych - jednego, który chce sprzedać broń strzelecką i drugiego - który tą broń chce kupić.
img
Umowa wynajmu lokalu zawiera szczegółowe informacje dotyczące wynajmu lokalu mieszkalnego lub pod prowadzenie działalności gospodarczej.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą wynająć nieruchomość lub jej część.
© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia