Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Samochód

img
W przypadku gdy sprzedałeś samochód - należy zgłosić ten fakt ubezpieczycielowi. Do tego posłuży pismo: Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC
img
Często na polskich drogach zdarzają się nieznaczne kolizje drogowe w których uczestniczymy. Kiedy nie mamy czasu wezwać Policji na miejsce wystarczy dojść do porozumienia z kierowcą i spisać protokół zgłoszenia wypadku drogowego.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób fizycznych, które sprzedały swój samochód, a w momencie sprzedaży pojazd posiadał ważne ubezpieczenie OC
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które sprzedały pojazd posiadający ubezpieczenie AC (Autocasco)
img
Dokument przeznaczony jest dla osób którzy chcą otrzymać odszkodowanie z tytuły szkody komunikacyjnej. Większość kierowców w sytuacji wjechania w \"dziurę\" z własnych środków pokrywa koszty naprawy. Ale przecież to nie ich wina tylko zarządcy dróg.
img
Co zrobić po zezłomowaniu auta? Odpowiedź jest prosta! Na szrocie powinniśmy otrzymać odpowiednie zaświadczenie. Tylko dzięki niemu wniosek o wyrejestrowanie auta zostanie przyjęty w wydziale komunikacji.
img
W momencie kiedy oddajesz swój samochód na demontaż / utylizację - nie zapomnij o tym, by odbiorca samochodu - firma zajmująca się demontażem lub utylizacją wydała Ci Zaświadczenie o demontażu pojazdu.
© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia