Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Rozwiązanie umowy - Klient Biznesowy

Przeznaczenie wniosku:
Dokument przeznaczony jest dla osób które nie chcą już korzystać z oferty operatora i chcą złożyć wniosek o rezygnację z usług.
Informacje:
Dokument zapisany jest w formacie .doc, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie. Jest możliwość edycji dokumentu.
Uwagi:
Usługa przenoszenia numerów pozwala na zachowanie Twojego numeru telefonu po zmianie operatora sieci komórkowej. Do Orange możesz przenieść numer każdego operatora komórkowego. Przeniesienie numeru do Orange jest bezpłatne i bardzo proste.
Miejsce złożenia wniosku:
Pismo można dostarczyć najlepiej osobiście w dowolnym Salonie Plus GSM. Można je również przesłać Faxem lub Pocztą Polską
Dokument przeznaczy dla:
firmy
Miejsce zastosowania:
Dowolny salon Plus GSM - Polkomtel S.A.
Ocena użytkowników:
  0 (0 głosów)

Inne dokumenty z kategorii Plus GSM

img
Dokument przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, które nie chcą już korzystać z oferty operatora i chcą złożyć wniosek o rezygnację z usług.

img
Dokument przeznaczony jest dla firm, które nie chcą już korzystać z oferty operatora Plus GSM i chcą złożyć wniosek o rezygnację z usług.

img
Dokument przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, które nie chcą już korzystać z oferty operatora Plus GSM i chcą złożyć wniosek o rezygnację z usług iPlus

» Zobacz całą kategorię Plus GSM

© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia