Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania - Compensa

Przeznaczenie wniosku:
Dokument przeznaczony jest dla osób, chcą się odwołać od decyzji ubezpieczyciela Compensa w sprawie odszkodowania. Osoby, które uzyskały lub nie uzyskały odszkodowania z tytułu wypadku lub uszczerbku na zdrowiu, a nie zgadzają się z decyzją mogą złożyć takie odwołanie.
Informacje:
Dokument zapisany jest w formacie .doc, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie. Jest możliwość edycji dokumentu. Do otworzenia potrzebny jest program MS Word lub bezpłatny OpenOffice
Miejsce złożenia wniosku:
Odwołanie należy wysłać na adres korespondencyjny Compensa lub najlepiej złożyć w najbliższej placówce
Dokument przeznaczy dla:
osoba fizyczna
Miejsce zastosowania:
Compensa
Ocena użytkowników:
  5 (4 głosów)

Inne dokumenty z kategorii Firma Ubezpieczeniowa

img
Dokument przeznaczony jest dla osób, chcą się odwołać od decyzji ubezpieczyciela PZU w sprawie odszkodowania. Osoby, które uzyskały (lub nie) odszkodowanie z tytułu wypadku lub uszczerbku na zdrowiu, a nie zgadzają się z decyzją mogą złożyć takie odwołanie.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, chcą się odwołać od decyzji ubezpieczyciela WARTA w sprawie odszkodowania. Osoby, które uzyskały lub nie uzyskały odszkodowania z tytułu wypadku lub uszczerbku na zdrowiu, a nie zgadzają się z decyzją mogą złożyć takie odwołanie.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, chcą się odwołać od decyzji ubezpieczyciela Ergo Hestia w sprawie odszkodowania. Osoby, które uzyskały (lub nie) odszkodowanie z tytułu wypadku lub uszczerbku na zdrowiu, a nie zgadzają się z decyzją mogą złożyć takie odwołanie.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, chcą się odwołać od decyzji ubezpieczyciela GENERALI w sprawie odszkodowania. Osoby, które uzyskały (lub nie) odszkodowanie z tytułu wypadku lub uszczerbku na zdrowiu, a nie zgadzają się z decyzją mogą złożyć takie odwołanie.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, chcą się odwołać od decyzji ubezpieczyciela UNIQA w sprawie odszkodowania. Osoby, które uzyskały lub nie uzyskały odszkodowania z tytułu wypadku lub uszczerbku na zdrowiu, a nie zgadzają się z decyzją mogą złożyć takie odwołanie.
» Zobacz całą kategorię Firma Ubezpieczeniowa
© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia