Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Inne

img
Masz problem z kontrahentem. Nie opłaca faktur na czas? Jeśli tak to ten dokument jest dla Ciebie! Dokument przeznaczony jest dla osób fizycznych jak i firm które borykają się z dłużnikami.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy na odległość. Jeśli podpisałeś umowę kupna-sprzedaży jakiegokolwiek towaru lub usługi na odległość - przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy w terminie 10 dni od dnia podpisania umowy bez podawania przyczyny.
img
Dokument przeznaczony jest dla rodzica, który chce wyjechać z dzieckiem poza granice terytorium RP. Bez względu na to czy wspólnie rodzice wychowują dziecko czy nie, takie oświadczenie ze zgodą na wyjazd dziecka od drugiego rodzica jest konieczne.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób które zakupiły obuwie w sklepie obuwniczym i które okazało się wadliwe.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą podkziękować nauczycielowi, który włożył wysiłek w zainteresowanie dziecka nauką.
img
Podanie przeznaczone jest dla osób, którzy chcą posłać do przedszkola na czas, w którym pracują i nie mogą nim się zajmować.
img
Dokument przeznaczony jest dla osoby, która nie jest zadowolona z wycieczki, którą wykupiła w biurze turystycznym. Dzięki takiej reklamacji można dostać odszkodowanie lub zwrot poniesionych kosztów wycieczki.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które nie zamierzają korzystać z prawa do gwarancji a z prawa do wymiany produktu na nowy - wolny od wad.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób które chcą zrezygnować z usług przedszkola do którego chodzi ich dziecko.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie spłacić mandatu karnego w całości i chcą rozłożyć płatność na raty.
img
Testament z podstawieniem charakteryzuje się tym, że testator powołuje w testamencie spadkobiercę na wypadek gdyby inna osoba powołana do spadku w pierwszej kolejności nie mogła (np.zmarła przed otwarciem spadku) lub nie chciała (odrzuciła spadek) dziedziczyć majątku.
img
Jednym z rodzai ostatniej woli jest testament z poleceniem. Cechą charakterystyczną tego testamentu jest to, że w dokumencie wskazywany jest spadkobierca i jednocześnie wskazane jest polecenie dla spadkobiercy.
img
Wydziedziczenie, to sytuacja, w której dana osoba nie tylko nie dostała nic w spadku, bo pominięto ją w testamencie, ale również została przez spadkodawcę pozbawiona prawa do zachowku.
img
Testament z zapisem charakteryzuje się tym, że spadkobierca wskazuje zarówno osoby jak również część spadku, którą chce podarować danej osobie.
img
Testament - rozrządzenie własnym majątkiem na wypadek śmierci. W Polsce kwestie związane ze sporządzaniem testamentów reguluje przede wszystkim Kodeks cywilny. Każdy wie co to testament, jednak nie każdy potrafi go sporządzić. Większość zadaje sobie pytania: jak napisać ważny testament? Jak ustanowić spadkobiercę? Jak sporządzić zapis lub polecenie? Jakie są warunki formalne testamentu?
img
Dokument przeznaczony jest dla młodzieży i dzieci, które utraciły legitymację szkolną i muszą wyrobić nową.
img
Dokument jest przeznaczony dla pracowników, którzy uważają że należy im się podwyżka w firmie, w której pracują.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą rozłożyć na raty rachunek lub zadłużenie w banku.
© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia