Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Deklaracja pochodzenia sprzetu

Przeznaczenie wniosku:
Jeśli starasz się otrzymać dofinansowanie do rozpoczęcia działalności gospodarczej i gdy posiadasz już swój sprzęt, narzędzia i chcesz je wnieść w skład firmy musisz wypełnić dokument - deklaracja pochodzenia sprzętu.
Informacje:
Dokument zapisany jest w formacie .doc, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie. Jest możliwość edycji dokumentu.
Miejsce złożenia wniosku:
Powiatowy Urząd Pracy; Deklarację należy dołączyć do wniosku o dofinansowanie do rozpoczęcia działalności gospodarczej.
Dokument przeznaczy dla:
firmy
Miejsce zastosowania:
Powiatowy Urząd Pracy
Ocena użytkowników:
  0 (0 głosów)

Inne dokumenty z kategorii Urząd Pracy

img
W sytuacji kiedy podpisałeś umowę z Powiatowym Urzędem Pracy o refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy trzeba składać formularz kwartalny informacji o zatrudnieniu.

img
Gdy przyjmujesz stażystów w ramach programu z Funduszu Pracy niezbędne jest prowadzenie listy obecności stażystów z FP.

img
Podanie o rezygnację ze stażu składa się momentach gdy jesteśmy zmuszeni zrezygnować z odbywania stażu. Gdy wypowiadamy staż bezwzględnie należy zgłosić o tym firmę w której ten staż odbywamy.

img
Gdy zdecydujesz się przyjąć do swojej firmy stażystę w tym celu potrzebny jest program stażu, który pozwoli Ci otrzymać oferty, które będą spełniać oczekiwania Twoje jak i stażystów.

img
Gdy jesteś osobą zarejestrowaną jako bezrobotna i będziesz odbywać szkolenie, kurs czy egzamin zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy - w związku z danym fachem i do tego kurs na prowadzenie działalności gospodarczej należy podpisać deklarację, iż w terminie dwóch miesięcy od ukończenia kursu, szkolenia lub egzaminu podejmiesz prowadzenie działalności gospodarczej.

» Zobacz całą kategorię Urząd Pracy

© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia