Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

Bank

img
Dokument przeznaczony jest dla osób które decydują się na kupno na raty i w późniejszym czasie chcą odstąpić od umowy o kredyt, umowy o limit i kartę kredytową.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które z jakichś względów nie są w stanie osobiście załatwić pewnych formalności lub innych spraw w banku.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które skorzystały z kredytu gotówkowego i chcą obniżyć ratę kredytu ze względu na problemy finansowe.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które skorzystały z kredytu hipotecznego i chcą obniżyć ratę kredytu ze względu na problemy finansowe.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które skorzystały z kredytu mieszkaniowego i chcą obniżyć ratę kredytu ze względu na problemy finansowe.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które skorzystały z kredytu samochodowego i chcą obniżyć ratę kredytu ze względu na problemy finansowe.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które skorzystały z kredytu hipotecznego i po otrzymaniu kredytu został już dokonany wpis do Ksiąg Wieczystych w dziale Hipoteki.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą zwiększyć kwotę kredytu w banku w którym jest on zaciągnięty.
img
Niekiedy zdarzy się sytuacja kiedy waluta, w której zaciągnięty jest kredyt traci na wartości. Dokument przeznaczony jest dla osób, którzy chcą przewalutować kredyt.
img
W niektórych sprawach potrzebne będzie Ci zaświadczenie o zapłaconych odsetkach z kredytu. Aby je mieć wystarczy złożyć wniosek o sporządzenie zaświadczenia o zapłaconych odsetkach.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą otrzymać harmonogram spłaty kredytu z banku w którym zaciągnięty jest kredyt.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które zaciągnęły kredyt w banku i chcą zmienić warunki kredytowania np. zmienić nieuchomość jako formę zabezpieczenia lub tezż poprosić o zmianę oprocentowania kredytu
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które zaciągnęły kredyt w banku i chcą zmienić okres kredytowania np. wydłużyć okres kredytowania z 2 lat do 4 lat lub odwrotnie.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą skorzystać ze zwrotu nadpłaty za ubezpieczenie pomostowe w mBanku. Ubezpieczenie pomostowe polegało na podwyższonej opłacie za ratę kredytu do czasu wprowadzenia odpowiedniego wpisu w Księdze Wieczystej.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą skorzystać ze zwrotu nadpłaty za ubezpieczenie pomostowe w PKO BP. Ubezpieczenie pomostowe polegało na podwyższonej opłacie za ratę kredytu do czasu wprowadzenia odpowiedniego wpisu w Księdze Wieczystej.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób, które chcą skorzystać ze zwrotu nadpłaty za ubezpieczenie pomostowe w MultiBanku. Ubezpieczenie pomostowe polegało na podwyższonej opłacie za ratę kredytu do czasu wprowadzenia odpowiedniego wpisu w Księdze Wieczystej.
img
Dokument przeznaczony jest dla firm, które prowadzą działalność gospodarczą oraz posiadają firmowy rachunek bankowy w Alior Banku i chcą z niego zrezygnować.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób fizycznych, które posiadają indywidualny rachunek bankowy w Alior Banku i chcą z niego zrezygnować.
img
Dokument przeznaczony jest dla firm, które prowadzą działalność gospodarczą oraz posiadają firmowy rachunek bankowy w Banku PKO Inteligo i chcą z niego zrezygnować.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób fizycznych, które posiadają indywidualny rachunek bankowy w Banku PKO Inteligo i chcą z niego zrezygnować.
img
Dokument przeznaczony jest dla firm, które prowadzą działalność gospodarczą oraz posiadają firmowy rachunek bankowy w mBanku i chcą z niego zrezygnować.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób fizycznych, które posiadają indywidualny rachunek bankowy w mBanku i chcą z niego zrezygnować.
img
Dokument przeznaczony jest dla firm, które prowadzą działalność gospodarczą oraz posiadają firmowy rachunek bankowy w mBanku i chcą z niego zrezygnować.
img
Dokument przeznaczony jest dla osób fizycznych, które posiadają indywidualny rachunek bankowy w PKO BP i chcą z niego zrezygnować.
img
Dokument przeznaczony jest dla klientów banku Citibank Handlowy którzy posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) i chcą aby wynagrodzenie od pracodawcy lub instytucji wypłacającej świadczenie trafiało na konto w Citibanku.
© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia