Aktualnie w bazie mamy: 293 dokumentów
Ostatnia aktualizacja bazy: 04-06-2015

AKC 4C Podatek akcyzowy od piwa

Przeznaczenie wniosku:
Dokument AKC 4C - Podatek akcyzowy od piwa należy do załącznika głównego dokumentu: AKC4. Używamy go w przypadkach gdy, obowiązek podatkowy powstaje przy wykorzystaniu produktów z grupy: piwo.
Informacje:
Dokument zapisany jest w formacie PDF - do otworzenia potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader. Można go bezpłatnie pobrać z sieci.
Miejsce złożenia wniosku:
Urząd Celny
Miejsce zastosowania:
Urząd Celny
Ocena użytkowników:
  0 (0 głosów)

Inne dokumenty z kategorii Urzędy

img
Jeżeli chcesz otworzyć firmę potrzebny jest biznesplan.Niezależnie od tego czy starasz się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej czy nie. Dzięki gotowemu formularzowi, dowiesz się w jaki sposób go przygotować, a jego wykonanie stanie się zdecydowanie prostsze.

img
Formularz AKC 4 - Deklaracja dla podatku akcyzowego przeznaczony jest dla osób, dla których powstał obowiązek podatkowy z tytułu akcyzy.

img
Formularz AKC 4A - Podatek akcyzowy od alkoholu etylowego jest załącznikiem dla formularza AKC 4.Używa się go kiedy obowiązek podatkowy powstał przy wykorzystaniu produktów z grupy: alkoholu etylowego.

img
Dokument AKC 4B - Podatek akcyzowy od wina napojów fermentowanych i wyrobów pośrednich jest załącznikiem do dokumentu - AKC 4. Używamy go w przypadkach, gdy obowiązek podatkowy powstaje przy wykorzystaniu produktów z grupy: wina, napoje fermentowane i wyroby pośrednie.

img
Dokument AKC 4D - Podatek akcyzowy od paliw silnikowych z wyłączeniem gazu należy do załącznika głównego dokumentu - AKC 4. Używamy go w przypadkach gdy, obowiązek podatkowy powstaje przy wykorzystaniu produktów z grupy: paliwa.

» Zobacz całą kategorię Urzędy

© Copyright 2010 Edoku.pl stat4u
Pozycjonowanie strony zapewnia